Information

ЯК ЗАМОВИТИ?

Виберіть товар та його параметри
подивіться каталог та оберіть колір, розмір і вид упаковки
Додайте товар у корзину
перевірте правильність заповнення своїх даних
Виберіть спосіб оплати
заповніть дані про доставку та відправте форму
Підтвердіть замовлення
з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення
Оплата
MINE accessories пропонує декілька способів оплати замовлення:

Оплата готівкою при самовивозі з офісу MINE accessories у м. Івано-Франківськ. З можливістю примірки товару. Без можливості часткового викупу.

Звертаємо вашу увагу, що повернення коштів при поверненні замовлення здійснюється тільки на банківську карту за реквізитами, наданими в заяві на повернення незалежно від способу оплати.

При інших типах доставки оплатити своє замовлення ви можете тільки за допомогою передоплати наступними способами:

Оплата онлайн:

• 100% передоплата на платіжну карту Приват Банку. Оплату можна робити через термінали ПриватБанку, каси банку або систему LiqPay.

Після підтвердження замовлення ви автоматично перейдете на сторінку онлайн оплати, де потрібно уважно і безпомилково ввести дані вашої карти:

• Власник карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти англійською мовою великими літерами. Наприклад: GALUSHKA OLGA);

• Номер карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти і складається з 16-и цифр. Наприклад: 0123 4567 8901 2345);

• Термін дії карти (вказано на лицьовій стороні банківської карти - місяць і рік, до якого дійсна карта. Термін дії карти вводиться цифрами. Наприклад: 12 (вводиться в поле місяці) і 22 (вводиться в поле року), що означає, що карта дійсна до грудня 2022 року); CVV2 або CVC2 код карти (вказано на зворотному боці банківської карти і складається з трьох цифр. Наприклад: 123).

Онлайн-оплата ApplePay

• виберіть Apple Pay як спосіб оплати при оформленні замовлення на сайті mineaccessories.com.ua

• переконайтеся, що контактні дані, адреса виставлення рахунку та доставки вказані вірно

• виберіть карту для оплати, натиснувши значок поруч з нею

• підтвердіть оплату

• якщо оплата пройшла успішно, на екрані з'явиться напис «Готово» і галочка.

Грошовий переказ на розрахунковий рахунок зараховується на наступний робочий день, термін доставки розраховується з моменту надходження грошових коштів.

Переказ грошових коштів на реквізити ФОП Галушки Ольги Ігорівної із зазначенням номера замовлення в призначенні платежу.

Одержувач: ФОП Галушка Ольга Ігорівна
Україна, 76018, м. Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308
Р/р 26009052534043 в АТ КБ "Приват Банк"
МФО 336677
Код ЄДРПОУ 3439403340
тел.: +38 (063) 255 25 45
mineaccessories.ua@gmail.com

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ У ЗДІЙСНЕННІ ПЛАТЕЖА

• Термін дії картки закінчився. Переконайтеся в тому, що ваша карта ще дійсна. Термін дії карти, зазначений на лицьовій стороні картки (це місяць і рік, до якого дійсна карта). Подробиці про термін дії карти уточніть, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;

• Недостатньо коштів для оплати на банківській картці. Подробиці про стан рахунку банківської карти уточніть, звернувшись в банк, що випустив банківську карту;

• Перевищено встановлений ліміт операцій за день. Сума щоденного ліміту для операцій визначається банком-партнером;

• Банк блокує операцію за підозрою її недобросовісності.

Для жителів Росії, Білорусі та інших країн СНД 100% оплата замовлень та доставки проводиться грошовими переказами, за допомогою платіжної системи LiqPay або на карту ПриватБанку.

Якщо у вас виникли проблеми з оплатою, напишіть нам або зателефонуйте за номером +38 (063) 255 25 45, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом.

Дякуємо!
Доставка
Доставка по Україні

ДОСТАВКА ТОВАРІВ ПО УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ, ПІСЛЯ ПОВНОЇ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ, КОМПАНІЄЮ «НОВА ПОШТА» АБО «УКРПОШТА». ТЕРМІН ДОСТАВКИ 1-5 ДНЯ. ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЩОДНЯ О 17:00, КРІМ НЕДІЛІ І СВЯТКОВИХ ДНІВ.

Ми гарантуємо, що ваша посилка буде відправлена після підтвердження замовлення менеджером (менеджер вам передзвонить, щоб уточнити деталі замовлення) протягом 2 робочих днів з дня замовлення. Доставка здійснюється на протязі 1-5 днів, в залежності від обраного перевізника.

СПОСІБ ТА ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ОБИРАЄ І ОПЛАЧУЄ ОТРИМУВАЧ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ), ПО ЯКІЙ ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІДСТЕЖИТИ ПОСИЛКУ. Також є можливість відстежити місце знаходження вашого замовлення за цим номером декларації на сайті служби доставки.

Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлять на відділення служби доставки у Вашому місті, Вам потрібно буде забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше подальше зберігання оплачується замовником додатково.

Доставка в Росію, Білорусь та інші країни СНД

Доставка замовлень в Росію здійснюється після повної оплати замовлення, Укрпоштою або будь-яким іншим міжнародним перевізником, який буде Вами запропонований. У будь-якому з двох варіантів вартість доставки та інші питання будуть обговорюватися з менеджером інтернет магазину mineaccessories.com.ua.

ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ З 12:00 ДО 15:00, КРІМ СВЯТКОВИХ ДНІВ.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОБ'ЄМУ ТА ВАГИ ПОСИЛКИ І РОЗРАХОВУЄТЬСЯ МЕНЕДЖЕРОМ ІНДИВІДУАЛЬНО. ЩОБ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ ДОСТАВКИ ПОТРІБНО ДОБАВИТИ ЇЇ ВАРТІСТЬ ДО ЦІНИ ТОВАРУ.

ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ГРОШОВИМ ПЕРЕКЛАДОМ LIQPAY, АБО БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ, ІНДИВІДУАЛЬНО УЗГОДЖЕНИМ З МЕНЕДЖЕРОМ СПОСОБОМ. Реквізити для ОПЛАТИ будуть відправлені ВАМ (В VIBER, WHATSAPP, ТELEGRAM, E-MAIL) ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ наявнОСТІ вибранОГО ТОВАУ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ) В SMS повідомленні або на E-MAIL , ПО ЯКІЙ ВИ зможете відстежити ПОСИЛКУ.

Доставка на територію інших країн

ДОСТАВКА НА ТЕРИТОРІЮ ІНШИХ КРАЇН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПОШТОВОЮ СЛУЖБОЮ ПІСЛЯ ПОВНОЇ ОПЛАТИ, АБО БУДЬ-ЯКОЮ ІНШОЮ КУР'ЄРСЬКОЮ СЛУЖБОЮ ІНДИВІДУАЛЬНО НА ВАШ ВИБІР.

ВІДПРАВЛЕННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ЩОДНЯ О 17:00, КРІМ СВЯТКОВИХ ДНІВ ТА ВИХІДНИХ.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОБ'ЄМУ ТА ВАГИ ПОСИЛКИ І РОЗРАХОВУЄТЬСЯ МЕНЕДЖЕРОМ ІНДИВІДУАЛЬНО. ЩОБ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ ДОСТАВКИ ПОТРІБНО ДОБАВИТИ ЇЇ ВАРТІСТЬ ДО ЦІНИ ТОВАРУ.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КРАЇНИ ОТРИМУВАЧА. В СЕРЕДНЬОМУ 5-14 РОБОЧИХ ДНІВ.

ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ГРОШОВИМ ПЕРЕКЛАДОМ LIQPAY, АБО БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ, ІНДИВІДУАЛЬНО УЗГОДЖЕНИМ З МЕНЕДЖЕРОМ СПОСОБОМ. Реквізити для ОПЛАТИ будуть відправлені ВАМ (В VIBER, WHATSAPP, ТELEGRAM, E-MAIL) ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ наявнОСТІ вибранОГО ТОВАУ.

ПІСЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ОТРИМАЙТЕ НОМЕР ТТН (ТОВАРНО-ТРАНСПОРТНОЇ НАКЛАДНОЇ) В SMS повідомленні або на E-MAIL , ПО ЯКІЙ ВИ зможете відстежити ПОСИЛКУ.

Якщо у Вас виникли питання по доставці замовлень з нашого інтернет магазину mineaccessories.com.ua, ми завжди готові на них відповісти.

ЯК ОТРИМАТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

• Отримайте замовлення через кур'єрську службу за вказаною вами адресою при оформленні покупки.

• Заберіть замовлення самостійно в офісі MINE accessories у м. Івано-Франківьк.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМЕ ДОСТАВКА МОГО ЗАМОВЛЕННЯ, І ЯКА ЇЇ ВАРТІСТЬ?

Терміни доставки залежать від обраного вами способу доставки. Зверніть увагу, що термін доставки у східні та південні області України може бути збільшений.

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ, ЯКЩО МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ДОСТАВЛЕНЕ В ПОШКОДЖЕНОМУ СТАНІ?

Якщо посилка пошкоджена, відкрийте посилку і складіть акт відкриття в присутності кур'єра, щоб отримати гарантійний обмін.

Звертаємо вашу увагу, для клієнтів з країн далекого зарубіжжя ми посилаємо замовлення без урахування податків і мит країни вашого перебування. Це означає, що ціна за доставку не включає в себе податків і зборів, і, можливо, вам доведеться оплатити їх при отриманні вашого товару, або вже після отримання посилки в залежності від вашої місцевої системи оподаткування.

Зв'яжіться з митною службою вашої країни, щоб отримати актуальну інформацію про місячні ліміти, розмірах мит і правилах митного оформлення.
Гарантії
У нас низька ціна в онлайн-магазині mineaccessories.com.ua

Ви не переплачуєте за оренду в модному торговому центрі або надбавки посередників. Знижки, висока якість, можливість вибрати зручний для вас варіант оплати і доставки робить співпрацю з нами приємною і вигідною.

Повернення

Якщо ви передумали або отриманий товар не підійшов вам з певних причин, ви можете відмовитись від замовлення або оформити повернення товару. Детальніше у політиці повернень.

Допомога і консультування

Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання за телефоном або в режимі онлайн. Проконсультуватись або висловити ваші пропозиції і побажання ви можете тут: mineaccessories.ua@gmail.com.

Захист інформації

Ваші особисті дані надійно збережені. Ми використовуємо сучасні технології для захисту персональних даних клієнта. Детальніше.

Конфіденційність

Ми поважаємо приватне життя своїх клієнтів і дуже цінуємо вашу довіру. Уся особиста інформація покупців онлайн-магазину mineaccessories.com.ua суворо конфіденційна і захищена від небажаного перегляду. Ми використовуємо ваші дані тільки для того, щоб повідомляти вам про нові пропозиції і забезпечувати доставку замовлень.
Політика повернень
Бренд MINE accessories робить все можливе, щоб наша продукція та сервіс були приємним, і розробили максимально просту і зручну процедуру повернення. Ми сподіваємося на повне задоволення від співробітництва. Політика повернення – елемент нашого сервісу. Будь ласка ознайомтесь з умовами повернення. Ми проводимо обмін або здійснюємо повернення (виплату) коштів.

Для оформлення повернення потрібно зробити 3 кроки:

1. Зв'язатися з нами та повідомити про кількість товару, який повертається, а також вказати причину повернення.

2. Упакувати товар, що повертається, і вкласти в упаковку товарну накладну, пломби, ярлики і етикетки, які належать до товару.

3. Повернути його будь-яким зручним для вас способом.

Варто врахувати, що обмін прикраси або повернення грошових коштів, здійснюється протягом 7 робочих днів після отримання виробу співробітниками нашої компанії. Оскільки в деяких випадках необхідна експертна оцінка про те, що виріб не змінив своїх властивостей.

Ми пропонуємо 4 способи повернення:

1. БЕЗКОШТОВНО повернути через будь-яке відділення «Нова пошта».

2. БЕЗКОШТОВНО повернути завітавши у наш офіс в м. Івано-Франківськ, вул.. Січових Стрільців, 23 (3 поверх).

Ми чекаємо на вас:
Пн-Пт з 10:00 до 19:00
Сб. 11:00 – 15:00
Неділя - вихідний

3. Через будь-яке відділення «Укрпошти».

Зворотню пересилку оплачуєте ви за тарифами «Укрпошти». Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена «післяплатою». або з «пересилкою за рахунок отримувача».

ТЕРМІН І ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ

1. Після надходження вашого повернення на наш склад, ми перевіряємо його до 3-х робочих днів на відповідність повернення всім вказаним нижче правилам.

2. Після того, як ми приймемо і перевіримо повернення, з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей та повернення коштів.

3. Якщо ви отримали товар з браком або вам надіслали не те, що ви замовляли, і при цьому ви оплатили доставку повернення, ми компенсуємо вам цю суму або запропонуємо інший метод вирішення проблеми.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:

1. Після 14-ти днів з моменту його отримання;

2. Якщо відсутня накладна із вказанням причини повернення.

3. Якщо комплектація повернення не повна:
відсутність упаковки, в якій вам товар був доставлений, ярликів, етикеток тощо.

4. Якщо ці товари були у вжитку.

5. Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р.

Важливо! Якщо у вас виникли певні питання, пов'язані з оформленням повернення − без вагань телефонуйте або пишіть нам, і ми зробимо все можливе для надання вам вичерпної інформації і необхідної допомоги.
Догляд за прикрасами
ДОГЛЯД ЗА СРІБЛОМ 925 ПРОБИ

Срібні вироби через свою природу вразливі до впливу навколишнього середовища. Контакт благородного металу з атмосферним повітрям, в якому постійно знаходиться сірководень, викликає потускніння виробів і утворення на них темного нальоту.

ЗБЕРІГАННЯ:

Зберігати прикраси зі срібла рекомендується в сухому і прохолодному місці, захищеному від сонячного світла і віддаленого від джерел тепла. Найкраще зберігати прикраси в скриньці, оббитій м'якою тканиною або в поліетиленовому пакеті, повітря з якого потрібно видавити. Щоб вироби не дряпалися один до одного, їх краще тримати в окремих мішечках. Для тривалого зберігання можна загорнути кожну прикрасу в шматочок звичайної харчової фольги - це завадить потемнінню.

ДОГЛЯД:

Після використання срібний виріб слід протерти м'якою сухою ганчіркою, таким чином, Ви видалите залишки вологи та поту. Не слід користуватися серветками або паперовими рушниками - вони можуть подряпати виріб.

Якщо виріб потемнів, то його можна на 15 хвилин покласти в теплий мильний розчин, а потім протерти м'якою ганчіркою насухо. Для очищення дуже темного срібла скористайтеся зубним порошком або содою. Щоб позбутися від невеликого потемніння, приготуйте розчин нашатирного спирту і води в пропорції 1:10, і опустіть в нього прикрасу на 15-40 хвилин. Якщо забруднення сильне, то покладіть прикрасу на 10-15 хвилин в чистий нашатирний спирт, а після - ретельно промийте срібло і натріть шматочком сухої тканини. В разі, якщо цей спосіб не допоміг, можна скористатися спеціальними засобами, які широко представлені на ринку. Досить просто занурити срібло в розчин, і через декілька хвилин воно знову засяє м'яким місячним блиском.

Для протирання срібла рекомендуємо використовувати серветку з мікрофібри або фланелі, перед тим як поставити їх у скриньку для збереження.

*срібні прикраси із золотим напиленням слід протирати виключно серветкою з мікрофібри або фланелі.

Бажано знімати вироби зі срібла, перед сном, коли приймаєте душ, ванну, займаєтеся фізичними вправами, або плаваєте в хлорованій або морській воді, тому що волога може пошкодити ваш виріб. Уникайте розпилення парфумів та нанесення косметичних засобів безпосередньо на прикраси. Це гарантує, що виріб прослужить вам якомога довше.

ДОГЛЯД ЗА БІЖУТЕРІЄЮ

Якщо дбайливо ставитися до прикрас, то вони можуть роками зберігати свій зовнішній вигляд- форму та блиск.

Для того, щоб зберегти привабливий вигляд прикрас, слід дотримуватися найпростіших правил: акуратно носити, правильно зберігати і регулярно доглядати.

У цьому розділі ми хочемо дати Вам деякі рекомендації щодо того, як поводитися та доглядати за Вашими прикрасами:

· якщо прикраса складається з декількох частин і їх легко можна роз'єднати, краще зробити це та зберігати всі частини окремо, для того, щоб уникнути тертя одна об одну.

· перед сном варто знімати прикраси, це зменшить імовірність їхньої втрати та деформації.

· Не допускайте механічного впливу на виріб. Удари та падіння можуть привести до випадання вставок або їх пошкодження.

· Старайтеся не зачіпати підвіски та браслети до інших предметів, щоб не порвати їх. Підняття важких предметів часто призводить до деформації перстнів.

Прикраси необхідно знімати в наступних випадках:

• При використанні косметичних кремів, парфумів, масел, інших засобів зовнішнього впливу.

• При виконанні домашньої роботи. Щоб захистити вас від появи бруду і царапин.

• Під час заняття спортом, при митті рук, відвідування душу, ванни, саун, басейну. Деякі види металів, можуть потемніти при взаємодії з вологим середовищем і потом.

Рекомендуємо дизенфікувати шрифт сережок для підтримання особистої гігієни.

Зберігати прикраси необхідно в спеціальній шкатулці, мішечку, футлярі, в сухому місці подальше від аптечки, пилу, вологи, попадання прямих сонячних променів та високих температур.
Поширені запитання
В розділі "інформація для клієнтів MINE accessories" нашого сайту ми намагалися викласти максимум детальної, конструктивної та зручної для розуміння інформації. Однак є ряд питань, які ми часто отримуємо від наших клієнтів, вони справді важливі, саме тому надали відповіді на них в цьому розділі.

1. ЯК Я МОЖУ ДІЗНАТИСЯ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО НАЯВНОСТІ ПРИКРАС?

Будь-які питання з приводу наявності прикрас в нашому офісі або на сайті ви можете задати за телефоном (+38 063 255 25 45) або електронною поштою mineaccessories.ua@gmail.com.

2. ДЕ ЗАРАЗ ПЕРЕБУВАЄ МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Отримавши номер ТТН ви можете відслідкувати статус вашого замовлення на сайті кур'єрської служби, яку обрали створюючи своє замовлення.

3. ЧИ МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ АБО ОБМІНЯТИ ТОВАР?

Ви можете повернути або обміняти товар з будь-якої причини протягом 14-ти днів з моменту його покупки за умови збереження товарного вигляду виробу і його споживчих властивостей, а також при наявності накладної. Детальніше у розділі «Політика повернень».

4. ЯКІ ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ ПО УКРАЇНІ?

Служба доставки «Нова Пошта» гарантує термін доставки вашого замовлення до 3-х робочих днів.

5. ЯК ПРИКРАСИ ВИГЛЯДАЮТЬ НА ЛЮДИНІ?

Якщо вас цікавить як прикраси виглядають на моделі, ви можете переглянути фото у розділі «Lookbook», а також всі фото на моделях у розділі «Магазин» зроблені нами.

6. ЯК ДІЄ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ?

Подарунковий сертифікат є іменним та має обмежений термін дії (вказаний безпосередньо на сертифікаті), і може використовуватися тільки один раз. Сума замовлення має відповідати номіналу сертифікату, або може перевищувати його (різниця доплачується), якщо сума замовлення менша номіналу сертифікату, різниця коштів не повертається.

7. ЯК УПАКОВУЮТЬСЯ ПРИКРАСИ?

Прикраси упаковуються в наш фірмовий конверт, крім того до замовлення можна додати нашу подарункову упаковку (за додаткову оплату).

8. ЧИ МОЖЕТЕ ВИ ПОВІДОМИТИ ПРО НАЯВНІСТЬ ПРИКРАСИ, ЯКОЇ НЕ БУЛО НА САЙТІ?

Так, для цього вам необхідно залишити нам свої контактні дані і при появі прикраси, яку ви хотіли б придбати, ми вас повідомимо.

9. ЧИ Є У ВАС ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА?

Кожна ваша покупка буде упакована в нашу стандартну брендову упаковку. Крім цього, на нашому сайті ви можете вибрати подарункову упаковку (за додаткову оплату).

10. ЯКІ СПОСОБИ ДОСТАВКИ ОПЛАТИ ДОСТУПНІ НА ВАШОМУ САЙТІ?

Ми приймаємо наступні способи оплати: карти Visa, MasterCard, LiqPay, Privat24. Ви також можете оплатити замовлення подарунковим сертифікатом. На мобільній версії сайту доступні способи оплати Apple Pay і Google Pay.

11. ХТО ВИГОТОВЛЯЄ ВИРОБИ З ВАШОГО АССОРТИМЕНТУ?

Вироби з нашого асортименту виготовляються на фабриках Європи, Китаю та Кореї.

12. ЧИ МОЖЛИВЕ ОПТОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ?

Можливе, питання оптових замовлень необхідно планувати та обговорювати індивідуально з нашими менеджерами.

13. Я ЖИВУ ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ, ЯК Я МОЖУ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Ми готові відправити ваше замовлення до будь-якої країни світу кур'єрською поштою УкрПошта та DHL. Але ми не робимо попередніх розрахунків щодо доставки замовлення. Також, ми не маємо у своєму розпорядженні правила відносно митних платежів у Вашій країні. Тому, інформацію про можливі додаткові витрати клієнту варто вивчити самостійно.

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Публічна оферта
Договір публічної оферти інтернет-магазину «MINE accessories»
За цим Договором одна сторона Продавець, з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови даного Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, далі разом - Сторони, уклали даний Договір публічної оферти (далі — Договір), адресований необмеженому колу осіб, який є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, фотографії яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/.

Продавець, що має намір здійснювати продаж Товарів за допомогою Вебсайту http://mineaccessories.com.ua/ та Покупці при придбанні Товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/, приймають умови цього Договору про нижченаведене.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Договірні відносини між Продавцем і Покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/ у відповідному розділі кнопки "ЗАМОВИТИ", означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), згідно чинного міжнародного та українського законодавства, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець). При повній згоді з даним Договором Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісне Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

1.3. Даний Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку "ЗАМОВИТИ", яким Покупець надає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару та діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

1.4. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони обирають та, в разі необхідності, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлені інші правила, ніж ті, що встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

1.5. Продавець має право без попереднього повідомлення вносити зміни в ці Умови. Зміни Умов набувають чинності після їх публікації на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/ та застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після публікації.

1.6. Вся текстова інформація та графічні зображення товарів, що розміщуються на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/, є власністю Продавця або його контрагентів. Перегляд інформації або роздруківка сторінок Сайту дозволяється тільки для особистого використання.

2. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

«Договір публічної оферти» - публічний договір, зразок якого розміщений на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/, і застосування якого є обов'язковим для всіх Продавців, що містить пропозицію Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/, спрямовану невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям.

«Акцепт» - прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/, шляхом додавання його у віртуальний кошик та відправлення Замовлення.

«Товар» - предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супровідні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), щодо придбання якого на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/ розміщена пропозиція Продавця.

«Покупець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного українського законодавства, що відвідали Веб-сайт http://mineaccessories.com.ua/ та мають намір придбати той чи інший Товар.

«Продавець» - ФОП Галушка Ольга Ігорівна, або будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно чинного міжнародного та українського законодавства, які є власниками чи розповсюджувачами Товару та за допомогою Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/ має намір його продати.

«Замовлення» - належно оформлена та розміщена на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/ заявка Покупця на купівлю Товарів, що адресується Продавцю.

«Законодавство» - встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

«Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього кошти.

3.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

3.3. Продавець та Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною чи удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску чи обману.

3.4. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на виробництво та/або реалізацію товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України, та зобов'язується нести відповідальність у випадку порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації Товару.

3.5. Продавець передає, а Покупець приймає і оплачує товари на умовах, зазначених у цьому договорі. Право власності на Ваше замовлення Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю і оплати останнім повної вартості Товару. Ризик його випадкової загибелі або пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

3.6. Ціни на Товар визначаються Продавцем в односторонньому безспірному порядку і вказуються на сторінках Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/.

3.7. Ціна товару вказується в Українській гривні.

4. ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

4.1. Продавець зобов'язаний:

виконувати умови даного Договору;

виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;

передати Покупцю Товар згідно з вибраним зразком на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/, оформленим Замовленням і умовами даного Договору;

перевірити якісні і кількісні характеристики Товару під час його пакування на складі;

повідомити покупця про можливу додаткову комісію при оплаті європейських замовлень картками типу Mastercard, Visa, Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro шляхом інформування в даному договорі.

4.2. Продавець має право:

в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

4.3. Продавець:

ФОП Галушка Ольга Ігорівна

ПРАВА ТА ОБОВЯЗКИ ПОКУПЦЯ

5.1. Покупець зобов'язаний:

своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього Договору;

ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/;

при отриманні Товару у особи, що здійснила його доставку, впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

5.2. Покупець має право:

оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/;

вимагати від Продавця виконання умов цього Договору;

на інформування про можливу додаткову комісію при оплаті європейських замовлень картками типу Mastercard, Visa, Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Покупець самостійно оформлює Замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/ шляхом додавання Товарів у віртуальний кошик за допомогою натискання кнопки «Купити» або зробивши замовлення по електронній пошті, чи за номером телефону, вказаному в розділі контактів Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/.

6.2. Строк формування Замовлення до 2 робочих днів з моменту його оформлення. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня.

ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ

7.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем та зазначається на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів поміщених у віртуальний кошик та ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 8 цього Договору.

7.2. Вартість Замовлення може змінюватись в залежності від ціни, кількості чи номенклатури товару.

7.3. Покупець може оплатити Замовлення наступними способами:

1) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує Замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передплати).

2) Кредитною карткою наступного типу: Visa; Visa Electron; Mastercard; Mastercard Electronic; Maestro.

3) будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

Примітка. При оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливо стягування додаткової комісії емітентом цієї картки, зокрема при оплаті Покупцем замовлення платіжною карткою можливо стягування додаткової комісії при оплаті Покупцем європейських замовлень емітентами карток Visa, Mastercard, Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro. При натисканні на сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/ у відповідному розділі кнопки «КУПИТИ» означає, що Продавець повідомив Покупця про можливість стягнення додаткової комісії при оплаті Покупцем європейських замовлень, емітентом картки Visa, Mastercard, Visa Electron, Mastercard Electronic, Maestro.

УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

8.1 Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або отримує його особисто. Порядок оплати та отримання зазначений на відповідній сторінці Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/.

8.2. При доставці Товарів в інші міста України чи на території іншої країни, що виконується іншими Службами доставки (далі Компаніями-перевізниками) Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.

8.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, який доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним розписом у товаро-транспортній накладній, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику у кількості, зазначеній і оплаченій Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару і в належному (робочому) стані і якості.

8.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаної Покупцем в заявці або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причини, при доставці кур´єром Компанії-перевізника, Товар повертається в торговий центр відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого на e-mail: mineaccessories.ua@gmail.com із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

9.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару із врахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

9.2. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до розділу Сайту «Повернення» з урахуванням правил та умов перевізника або кур'єра, які діють на території України чи на території іншої країни відповідно до місця здійснення отримання Товару.

9.3. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов'язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила доставку Товару або Продавця. При можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення Товару на сайті http://mineaccessories.com.ua/.

9.4. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов'язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

10.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і, чинним міжнародним та українським законодавством.

10.2. У разі виникнення спорів, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів щодо стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії — 7 (сім) календарних днів від дати її отримання. По спорах у зв'язку із стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

10.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді згідно міжнародного та українського матеріального і процесуального права.

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

11.1. Сторони не несуть відповідальності за невиконання будь-якого зі своїх зобов'язань, за винятком зобов'язань по оплаті, якщо доведуть, що таке невиконання було викликано форс-мажорними обставинами, тобто подіями або обставинами, дійсно знаходяться поза контролем такої Сторони, настали після укладення цього Договору, що носять непередбачений і невідворотний характер.

До форс-мажорних обставин належать, зокрема, природні катаклізми, страйки, пожежі, повені, вибухи, обмерзання, війни (як оголошені, так і неоголошені), заколоти, загибель товару, затримки перевізників, викликані аваріями або несприятливими погодними умовами, небезпеки і випадковості на морі, ембарго, катастрофи, обмеження, що накладаються державними органами (включаючи розподілу, пріоритети, офіційні вимоги, квоти і ціновий контроль), якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання цього Договору.

11.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань за цим Договором через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде довідка, сертифікат або інший відповідний документ, виданий уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

11.3. Час, який потрібен Сторонам для виконання своїх зобов'язань за цим Договором, буде продовжено на будь-який термін, протягом якого було відкладено виконання через перерахованих обставин.

11.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов'язань за цим Договором триває більше трьох місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону. Незважаючи на настання форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

Незважаючи на настання форс-мажору, перед припиненням цього Договору внаслідок форс-мажорних обставин Сторони здійснюють остаточні взаєморозрахунки.

ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

12.1. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

12.2. Власним акцептування Договору або реєстрацією на Веб-сайті http://mineaccessories.com.ua/ (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту http://mineaccessories.com.ua/.

Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцю мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

12.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у міру необхідності). Продавець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

12.4. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову або електронну адресу.

12.5. Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

Уважно ознайомтеся з текстом Публічної оферти інтерне-магазину "MINE accessories" і, якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом, Ви маєте право відмовитися від покупки Товарів, що надаються Продавцем.
Політика конфіденційності
Ця політика конфіденційності діє для всього Веб-сайту mineaccessories.com.ua (далі у тексті – Сайт).

Яку ми збираємо інформацію і як її використовуємо.

Нам можуть знадобитися такі дані:

· При оформленні замовлення на Сайті користувач вказує прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, контактний телефон, адресу доставки товару і дає згоду на використання вказаної інформації, її обробку і зберігання Продавцем а також постачальниками і компаніями, які здійснюють доставку замовлення. Ми використовуємо цю інформацію для виконання своїх зобов'язань перед вами.

· Не вважається порушенням зобов'язань розголошення вказаної інформації про користувача відповідно до обґрунтованих і застосовуваних вимог закону. Користувач погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою виконання угод, що укладаються, і прийнятих Сайтом відповідно до них зобов'язань з продажу і доставки Користувачу товару, а також з метою реклами. Згода Користувача висловлюється у зазначенні ним інформації у відповідних полях при оформленні замовлення. Сайт не несе відповідальності за дані, надані Користувачем на Сайті у загальнодоступній формі.

· Файли cookie – коли ви заходите на наш Сайт, ми надсилаємо один або декілька файлів cookie на ваш комп'ютер або інший пристрій. Файли cookie використовуються для того, щоб підвищити якість послуг, що надаються Продавцем: зберігати налаштування користувача, відстежувати характерні для користувача тенденції, наприклад, найпопулярніші сторінки. Компанія MINE accessories, як власник Сайту, також використовує файли cookie з метою реклами, а також здійснює їх передачу, зокрема й транскордонну, щоб керувати оголошеннями на сайтах в усьому Інтернеті.

· Інформація про відвідування – при доступі до нашого Сайту через браузер, додаток або за допомогою будь-якого іншого програмного забезпечення наші сервери автоматично записують і передають певну інформацію з метою виконання угод, що укладаються. Журнали сервера можуть містити таку інформацію: IP-адреси, тип і мова браузера, дата і час запиту, а також один або декілька файлів cookie, за якими можна визначити ваш браузер чи акаунт.

· Повідомлення користувача – коли ви надсилаєте нам повідомлення (електронною поштою або іншим засобом), ми можемо зберігати ці повідомлення для обробки запитів, відповідей на питання і майбутнього удосконалення нашої служби клієнтської підтримки. При надсиланні або отриманні SMS ми можемо збирати і зберігати таку інформацію: номер телефону, назву оператора зв'язку, зміст повідомлення, дату і час передачі. Для зв'язку з вами з питань нашої роботи може використовуватися ваша адреса електронної пошти і номер контактного телефону.

· Програмне забезпечення, розроблене третіми особами, яке може використовуватись на Сайті, збирає і обробляє інформацію відповідно до власної політики конфіденційності.

· Інші сайти – ця політика конфіденційності застосовувана тільки до Сайту mineaccessories.com.ua. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого Сайту або на які ведуть посилання з нашого Сайту. Ці сайти можуть розміщувати на ваш комп'ютер власні файли cookie, збирати дані або запитувати у вас особисту інформацію.

Розсилки та інформаційні повідомлення:

· Під час заповнення форми на Сайті ви даєте згоду на отримання від нас розсилок рекламно-інформаційного характеру. Вказані розсилки містять інформацію про майбутні акції, розіграші та інші заходи Сайту.

· Ви можете відписатись від розсилки у будь-який момент. Для цього потрібно перейти за відповідним посиланням у листі або написати в службу підтримки.

· Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу і/або короткого повідомлення (sms) на номер телефону, вказані вами під час реєстрації або створення замовлення. Рекламно-інформаційні матеріали можуть бути надані у вигляді паперово-поліграфічної та сувенірної продукції, вкладені до замовлень клієнтів і доставлені на вказану поштову адресу у вигляді листів і посилок.

Окрім цього, інформація, яку ми збираємо, може бути використана з такою метою:

· Постачання, підтримка, забезпечення захисту і вдосконалення нашого Сайту;

· Розробка нових служб;

· Захист прав, власності Продавцяі наших користувачів.

Перед використанням інформації з іншою метою, що буде зазначено при її зборі, ми попросимо у Вас дозвіл на таке використання. Продавець обробляє особисту інформацію на своїх серверах у різних країнах. У деяких випадках особиста інформація користувачів обробляється за межами країни користувача.

Можливості вибору

У людей різні погляди на конфіденційність. Кожен користувач усвідомлено приймає рішення щодо надання права Продавцю на повне використання своїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних». Кожен користувач може:

· Заборонити в браузері прийом усіх файлів cookie або налаштувати сповіщення про ці дані. Просимо взяти до уваги, що без файлів cookie деякі служби Продавця можуть працювати не цілком коректно.

Надання доступу до інформації

Ми не розкриваємо особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, які не пов'язані з діяльністю Продавця, окрім випадків коли:

· Користувач надав право Продавцю на повне використання своїх персональних даних.

Ми можемо надати відомості про вас компаніям, організаціям чи приватним особам, які не пов'язані з Продавцем, з метою виконання укладених договорів і передбачених ними обов'язків з продажу і доставки.

· Для обробки третіми сторонами

Ми можемо надати персональні дані на обробку нашим дочірнім і афілійованим компаніям, а також іншим довіреним організаціям і особам відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки.

· На вимогу законодавства

Продавець дотримується вимог Закону України «Про захист персональних даних» та надає доступ до зазначеної користувачами інформації на Сайті, зберігає, використовує, розголошує зазначену інформацію тільки у випадках, передбачених законодавством. Зокрема: на запити державних органів, у рамках судового процесу або розслідування, з метою запобігання шахрайству, порушення закону, а також з метою безпеки і захисту прав Продавця.

Якщо Продавець прийме рішення про реорганізацію або купівлю-продаж частини або всіх своїх активів, ми гарантуємо захист всіх персональних даних у межах положень про конфіденційність, зазначених користувачами на Сайті. Компанія не несе відповідальності за достовірність зазначеної Користувачем на Сайті інформації, її відповідність документам про ідентифікацію особистості.

Захист інформації

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб вберегти Продавця і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття або знищення даних, які зберігаються у нас. До цих заходів належать, зокрема:

· використання SSL-шифрування в роботі наших служб;

· постійна перевірка і вдосконалення процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включно із заходами забезпечення фізичної безпеки;

· надання доступу до особистої інформації тільки тим співробітникам, підрядникам і агентам Продавця, яким необхідно володіти цією інформацією для здійснення виконуваних від імені Продавця операцій. Невиконання цими особами договірних зобов'язань з дотримання конфіденційності веде до санкцій, включно зі звільненням і кримінальним переслідуванням.

Доступ до особистої інформації і її оновлення

· Ми можемо відхиляти багаторазово повторювані заявки, а також запити, які вимагають масштабних технічних робіт (наприклад, створити нову систему або значно змінити існуючу), які піддають ризику конфіденційність інших користувачів, а також ті, які містять даремні пропозиції (наприклад, обробити інформацію на резервних копіях).

· У всіх випадках, коли ми надаємо доступ до інформації і можливість вносити в неї виправлення, ми робимо це безкоштовно, якщо тільки це не потребує від нас значних зусиль.

· У зв'язку з особливостями роботи певних служб, після видалення з активних серверів інформація може зберігатися протягом обмеженого терміну в наших системах резервного копіювання до того часу, поки не буде остаточно видалена.

Дотримання вимог

· Продавець дотримується прийнятих в Україні принципів конфіденційності щодо повідомлення, вибору, передання, безпеки, цілісності даних і доступу до них.

· Ми регулярно перевіряємо дотримання цієї політики конфіденційності.

· Якщо ми отримали офіційну скаргу в письмовій формі, вважаємо своїм обов'язком зв'язатися з користувачем, який надіслав скаргу, щодо його претензій і вирішити питання або усунути проблему в найкоротший термін.

Зміна цієї політики конфіденційності

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватись. Однак ми не маємо наміру і не будемо обмежувати права користувачів без їх вочевидь вираженої згоди. Усі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці. Якщо зміни будуть значними, ми повідомимо вас електронною поштою.
Згода на обробку персональних даних
Цим документом я висловлюю свою згоду на здійснення Продавцем з усіма персональними даними, вказаними мною під час реєстрації, чи покупки товару, таких дій: збір, накопичення, реєстрація, зберігання, змінення, оновлення, використання і розширення (розповсюдження, реалізація, передача), знищення (далі – Обробка).

Обробка персональних даних може здійснюватися Продавцем на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої і неавтоматизованої.

Метою збору і обробки персональних даних є організація Продавцем направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламні акції, знижки, інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Продавцем своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг.

Я погоджуюсь з тим, що Продавець може передавати мої персональні дані третім особам, якщо таке передання необхідне для виконання Продавцем своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, а також при обробці персональних даних.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також зобов'язуюсь дотримуватись всіх правил та публічних угод на веб-сайті mineaccessories.com.ua.

Продавець залишає за собою право вносити зміни в дані правила, Політику конфіденційності і Угоди користувача на свій розсуд.

*Продавець – ФОП Галушка Ольга Ігорівна
Авторські права
© 2017 - 2020 MINE accessories

MINE accessories - є офіційно зареєстрованою торговою маркою. Цей сайт і його зміст не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) MINE accessories.

Посилання на веб-сайти, окрім тих, що належать бренду MINE accessories, пропонуються для зручності користувачів. Бренд MINE accessories не бере участь у їх створенні/розробці і не несе відповідальність за їх зміст.
Реквізити та юридична адреса
РЕКВІЗИТИ

ФОП Галушка Ольга Ігорівна
Україна, 76018, м. Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308
Р/р 26009052534043 в АТ КБ "Приват Банк"
МФО 336677
Код ЄДРПОУ 3439403340
тел.: +38 (063) 255 25 45
mineaccessories.ua@gmail.com

ЮРИДИЧНА АДРЕСА

Офіс MINE accessories
м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 23
бізнес-центр "Екстім Сіті", офіс 308

Контакти
+38 (063) 255 25 45
mineaccessories.ua@gmail.com
Click to order
ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Payment method
Ми використовуємо файли cookies для забезпечення найкращого досвіду користування сайтом.
OK
Close