Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!
*натискаючи кнопку "натякнути", ви даєте згоду на обробку персональних даних
Анкета постійного клієнта
*натискаючи кнопку "отримати", ви даєте згоду на обробку персональних даних

ДОСТАВКА

Оплата
Усі замовлення приймаються лише через сайт. Платіжна система, яка обслуговує платежі - Liqpay. Ми приймаємо картки будь-якого банку та гарантуємо безпеку ваших даних. Також в меню способу оплати в Liqpay ви можете скористатися послугою оплати готівкою, банківським переказом та системами Apple Pay і Google Pay. Ми не приймаємо оплату банківським переказом на картку або часткову передоплату. Після успішної оплати ви отримаєте листа на свою електронну пошту з підтвердженням замовлення.
Одержувач: ФОП Галушка Ольга Ігорівна
Р/р 26009052534043 в АТ КБ "Приват Банк"
МФО 336677
Код ЄДРПОУ 3439403340
тел.: +38 (063) 255 25 45
mineaccessories.ua@gmail.com
Доставка
Доставка товарів по Україні здійснюється після оплати замовлення, компанією "Нова пошта", з терміном доставки від 1 до 5 днів. Відправлення здійснюються щодня, крім неділі та святкових днів. Вартість доставки оплачує отримувач. Ми гарантуємо, що ваша посилка буде відправлена після підтвердження замовлення менеджером протягом 2 робочих днів з дня замовлення. Відразу ж після відправки замовлення ви отримаєте листа на свою електронну пошту, з номером для відстеження посилки.

Важливо! Після того, як Ваше замовлення доставлять на відділення служби доставки у Вашому місті, Вам потрібно буде забрати його не більше ніж через 5 днів, інакше подальше зберігання оплачується замовником додатково.

Якщо у Вас виникли питання по доставці замовлень з нашого інтернет магазину mineaccessories.com.ua, ми завжди готові на них відповісти.