авторське право
© 2017 - 2021 MINE accessories

MINE accessories - є офіційно зареєстрованою торговою маркою. Цей сайт і його зміст не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) MINE accessories.

Посилання на веб-сайти, окрім тих, що належать бренду MINE accessories, пропонуються для зручності користувачів. Бренд MINE accessories не бере участь у їх створенні/розробці і не несе відповідальність за їх зміст.

Контент сайту.

Весь контент веб-сайту https://mineaccessories.com.ua, а також будь-який контент розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики і тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміна і поширення контенту компанії MINE accessories (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено.

Права на контент належать компанії MINE accessories і нашим партнерам. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне за собою цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальності.

Зовнішній контент.

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на сайті https://mineaccessories.com.ua. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Торгові марки, Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування MINE accessories зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. Їх згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії MINE accessories не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1400 грн. Відправлення в день замовлення.
Ваше ім’я та прізвище
Ваш номер телефону
Спосіб доставки
Адреса доставки
Місто та номер відділення Нової Пошти або повна адреса кур`єрської доставки (населений пункт, вулиця, будинок, квартира)
Промокод (не обов`язково)
Payment method
Натискаючи кнопку "Замовити" я погоджуюся з публічною офертою