Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!
*натискаючи кнопку "натякнути", ви даєте згоду на обробку персональних даних
Анкета постійного клієнта
*натискаючи кнопку "отримати", ви даєте згоду на обробку персональних даних

gift Certificate

Універсальна ідея для подарунка - можливість для вас дарувати саме ту прикрасу, яка максимально підійде вашій близькій людині. Ви оплачуєте подарунковий сертифікат вибраного номіналу - ми відправляємо його на вказану адресу, або на електронну пошту в електронному форматі.
Сертифікат діє протягом 12 місяців. Щоб скористатися сертифікатом, потрібно ввести унікальний код розміщений на сертифікаті у поле промокоду при здійсненні покупки.
З любов'ю, MINE accessories
Подарунковий Сертифікат
«Подарунковий сертифікат» дає право придбати продукцію на суму вказану в сертифікаті в інтернет-магазині "MINE accessories". При обранні товару на суму, яка перевищує номінал сертифікату здійснюється доплата до вартості такого товару. Обрання товару на суму, яка є меншою суму вказаної на сертифікаті не передбачає компенсації різниці між номіналом «Подарункового сертифікату» та вартістю такого товару. «Подарунковий сертифікат» розповсюджується також на товари зі знижками. «Подарунковий сертифікат» не підлягає поверненню та/або обміну на грошові кошти. Сертифікат є дійсним при наявності на ньому штрих-коду та у відповідності до його терміну дії. Кожен сертифікат має одноразовий персональний промокод, який потрібно ввести при покупці в інтернет-магазині "MINE accessories".