Бажаєте отримати цей товар у подарунок?
Натякніть про це!
*натискаючи кнопку "натякнути", ви даєте згоду на обробку персональних даних
Анкета постійного клієнта
*натискаючи кнопку "отримати", ви даєте згоду на обробку персональних даних

ДОГЛЯД

Догляд за прикрасами зі срібла 925 проби
Срібні вироби через свою природу вразливі до впливу навколишнього середовища. Контакт благородного металу з атмосферним повітрям, в якому постійно знаходиться сірководень, викликає потускніння виробів і утворення на них темного нальоту.

Зберігати прикраси зі срібла рекомендується в сухому і прохолодному місці, захищеному від сонячного світла і віддаленого від джерел тепла. Найкраще зберігати прикраси в скриньці, оббитій м'якою тканиною або в поліетиленовому пакеті, повітря з якого потрібно видавити. Щоб вироби не дряпалися один до одного, їх краще тримати в окремих мішечках. Для тривалого зберігання можна загорнути кожну прикрасу в шматочок звичайної харчової фольги - це завадить потемнінню.

Після використання срібний виріб слід протерти м'якою сухою ганчіркою, таким чином, Ви видалите залишки вологи та поту. Не слід користуватися серветками або паперовими рушниками - вони можуть подряпати виріб.

Якщо виріб потемнів, то його можна на 15 хвилин покласти в теплий мильний розчин, а потім протерти м'якою ганчіркою насухо. Для очищення дуже темного срібла скористайтеся зубним порошком або содою. Щоб позбутися від невеликого потемніння, приготуйте розчин нашатирного спирту і води в пропорції 1:10, і опустіть в нього прикрасу на 15-40 хвилин. Якщо забруднення сильне, то покладіть прикрасу на 10-15 хвилин в чистий нашатирний спирт, а після - ретельно промийте срібло і натріть шматочком сухої тканини. В разі, якщо цей спосіб не допоміг, можна скористатися спеціальними засобами, які широко представлені на ринку. Досить просто занурити срібло в розчин, і через декілька хвилин воно знову засяє м'яким місячним блиском.

Для протирання срібла рекомендуємо використовувати серветку з мікрофібри або фланелі, перед тим як поставити їх у скриньку для збереження.

*срібні прикраси із золотим напиленням слід протирати виключно серветкою з мікрофібри або фланелі.

Бажано знімати вироби зі срібла, перед сном, коли приймаєте душ, ванну, займаєтеся фізичними вправами, або плаваєте в хлорованій або морській воді, тому що волога може пошкодити ваш виріб. Уникайте розпилення парфумів та нанесення косметичних засобів безпосередньо на прикраси. Це гарантує, що виріб прослужить вам якомога довше.
Догляд за біжутерією
Якщо дбайливо ставитися до прикрас, то вони можуть роками зберігати свій зовнішній вигляд- форму та блиск. Для того, щоб зберегти привабливий вигляд прикрас, слід дотримуватися найпростіших правил: акуратно носити, правильно зберігати і регулярно доглядати.

У цьому розділі ми хочемо дати Вам деякі рекомендації щодо того, як поводитися та доглядати за Вашими прикрасами:

· якщо прикраса складається з декількох частин і їх легко можна роз'єднати, краще зробити це та зберігати всі частини окремо, для того, щоб уникнути тертя одна об одну;
· перед сном варто знімати прикраси, це зменшить імовірність їхньої втрати та деформації;
· не допускайте механічного впливу на виріб. Удари та падіння можуть привести до випадання вставок або їх пошкодження;
· старайтеся не зачіпати підвіски та браслети до інших предметів, щоб не порвати їх. Підняття важких предметів часто призводить до деформації перстнів.

Прикраси необхідно знімати в наступних випадках:

• при використанні косметичних кремів, парфумів, масел, інших засобів зовнішнього впливу;
• при виконанні домашньої роботи. Щоб захистити вас від появи бруду і царапин;
• під час заняття спортом, при митті рук, відвідування душу, ванни, саун, басейну. Деякі види металів, можуть потемніти при взаємодії з вологим середовищем і потом.

Рекомендуємо дизенфікувати шрифт сережок для підтримання особистої гігієни. Зберігати прикраси необхідно в спеціальній шкатулці, мішечку, футлярі, в сухому місці подальше від аптечки, пилу, вологи, попадання прямих сонячних променів та високих температур.